plánek

POMEZÍ o.s. je nezávislá nezisková organizace založená tvůrčími lidmi se zájmem o hudbu, divadlo, výtvarné umění, literaturu s vizí propojování těchto žánrů, jejich sdílení v širší komunitě a se záměrem podporovat, rozvíjet a propagovat nové umělecké práce a projekty.
Snažíme se o propojení amatérského, zájmového prostředí s profesním kulturním prostředím vytváříme prostor pro mladé, začínající umělce i sveřepé amatéry.

Prostory k pronájmu

Nabízíme příjemné prostředí v centru Brna pro Vaše kulturní či vzdělávací aktivity, semináře, lektorská praktika nebo pro sdílenou kancelář -- hub.

Malý sál

ilustrace

Velký sál

ilustrace

Vybudovali jsme sociálně-kulturní klub POMEZÍ na Kounicové ulici v Brně a otevřeli ho v roce 2013 pro veřejnost. Prostor čítá dva sály, sociální zázemí, kancelář, kuchyňku o celkové výměře 166 m2. K užívání máme i dvorek o celkové výměře 418 m2. Prostor je vybaven audiovizuální technikou, divadelním osvětlením. Máme základní výstavní materiál, piana a knihovnu. Ve velkém sále je instalován mobilní bar.

Hledáte zázemí v centru Brna?

Nabízíme pronájem vybavených prostorů za rozumnou cenu v centru města pro:
• Jednorázové akce nebo pravidelné aktivity.
• Workshopy, dílny, jazykové kurzy, společenské události, tanec, jóga, divadlo, dětské akce, atd.
• K dispozicí: kuchyňka, světla, promítací plátno, kávovar, zahrádka, knihovna a krbová kamna.
Pro více informaci a prohlídky napište na: pomezios@gmail.com