Ciné-Club - REVOLTA

CAPERNAUM

Pomezí klub

17. 4. 2024 08.00 - 08.00
Film Nadine Labaki, vítěz Velké ceny poroty na filmovém festivalu v Cannes, CAPERNAUM („Chaos“) vypráví příběh Zaina (Zain al Rafeea), libanonského chlapce, který žaluje své rodiče za „zločin“, že mu dali život. CAPRNAUM sleduje Zaina, odvážné dítě z ulice, když prchá od svých nedbalých rodičů.
Po projekci bude následovat diskuze o filmu, kterou bude moderovat Yasmine Nahal Azouzi.
S anglickými titulky
Vstupné: 100/80 Kč (po předložení věrnostní karty Alliance Française Brno PARTNER)

Winner of the Grand Jury Prize at the Cannes Film Festival, Nadine Labaki's CAPERNAUM ("Chaos") tells the story of Zain (Zain al Rafeea), a Lebanese boy who sues his parents for the "crime" of giving him life. CAPERNAUM follows Zain, a gutsy streetwise child as he flees his negligent parents.
The screening will be followed by a discussion about the film and will be moderated by Yasmine Nahal Azouzi.
With Eng subtitles
Entry: CZK 100/80 (upon presentation of Alliance Française Brno PARTNER loyalty card)